Матеріали

Представляємо вашій увазі детальну інформацію про матеріали і якость продукції компанії «Картини Бісером».

Набори для вишивання бісером ТМ «Картини Бісером». Артикул Р-000

 

Набори для вишивання бісером від ТМ «Картини Бісером» укомплектовані всім необхідним для створення картини бісером. До складу набору входить:

Тканина. Авторська канва з нанесеним малюнком і схемою. Тканина - габардин, проклеєний флізеліном, на тканину нанесен високоякісний фоновий друк, виріб можна прати і прасувати, тканина не линяє, не вигоряє. Фрагменти малюнка, які вишиваються бісером, схематично розбиті на квадрати, кожен з яких має свій колір, що відповідає номеру бісеру.

Бісер. У наборах ТМ «Картини Бісером» використовується бісер «PRECIOSA» виробництва Чехії №10. У деяких наборах для вишивання бісером застосовується японський бісер TOHO, розмір №15 (ювелірний бісер); Кількість бісеру в наборах випускається з великим припуском. Бісер розфасований в пакетики з номерами, згідно зі схемою для вишивання.

Голка для вишивання бісером - 2 шт .;

Детальна інструкція для вишивання набору;

Інші комплектуючі. У деяких наборах виробництва «Картини Бісером», наприклад в іконах, крім бісеру застосовуються інші комплектуючі: паєтки (Японія), стеклярус (Чехія), камені «Swarovski», намистини (Чехія) і т.д. Детальний і чесний опис складу набору і перелік комплектуючих ви завжди знайдете на обкладинці набору і в описі продукції на нашому сайті.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що компанія «Картини Бісером» при виробництві наборів для вишивання бісером використовує тільки високоякісні комплектуючі відомих марок.

Техніка вишивання. У наборах ТМ «Картини Бісером» застосовуються різні техніки вишивання бісером: «Монастирський шов полухрест», «Рядковий шов».

Упаковка. Набори ТМ «Картини Бісером» мають закриту виробничу упаковку. 

                                                                                                            

Набори для вишивання нитками ТМ «OLANTA». Артикул VN-000, VM-000.

У комплектацію набору для вишивання никами входить:

Тканина канва Aida Zweigart, розмір канви дивіться на упаковці набору або в описі товару на сайті.

Муліне. В наборах від компанії «OLANTA» в комплектації використовується:

муліне DMC (країна-виробник Франція);

 муліне Bestex (країна-виробник Китай);

муліне Peri (країна-виробник Єгипет);

точну комплектацію кожного набору дивіться в описі до товару (в інтернет-магазині) або на упаковці набору.

Інструкція для вишивання нитками і ключ до кольорів;

Схема символьна.  Схема для вишивки хрестом в наборах «OLANTA» дуже зручна для роботи: збільшена, чорно-біла, з частковим застосуванням кольорових символів. Схема роздрукована на аркушах формату А-4, аркуші пронумеровані.

Голка.  Набір для вишивання нитками «OLANTA» комплектується голкою для вишивання нитками.  

  

Схеми для вишивання бісером ТМ «Картини Бісером». Артикул S-000.

У комплектацію схеми для вишивання бісером входить:

Тканина. Авторська канва з нанесеним малюнком і схемою. Тканина - габардин, проклеєний флізеліном, на тканину нанесен високоякісний фоновий друк, виріб можна прати і прасувати, тканина не линяє, не вигоряє. Фрагменти малюнка, які вишиваються бісером, схематично розбиті на квадрати, кожен з яких має свій колір, що відповідає номеру бісеру.

Інструкція для вишивання схеми;

Ключ до схеми. Карта рекомендованих кольорів бісера Preciosа за номерами, кількість бісеру в штуках і вага в грамах. Купуючи схему ТМ «Картини Бісером» ви можете придбати бісер, необхідний для вишивання схеми, рекомендований виробником, або придбати бісер на свій розсуд і смак, проявивши свій творчий потенціал.

Якість наборів і схем для вишивання бісером.

Компанія «Картини Бісером» приділяє якості продукції, що випускається, велику увагу. Ми прагнемо до досконалості, за великий період роботи неодноразово змінювалася фірмова упаковка наборів, сьогодні застосовуються нові технології фасування. У кожному наборі ви знайдете № пакувальника, відповідального за якість і комплектацію набору. Кожен новий набір проходить дослідну прошивку, фотографію готової вишитої роботи можна побачити на обкладинці набору, на макеті до продукції , на сайті нашої компанії у великій якості. Бісер в набори для вишивання бісером фасується з великим припуском, на випадок непередбачених витрат при роботі. Окремо треба сказати про підбор бісеру у вишивці. Плавні, точні колірні переходи, добірка бісеру по різновидах, ефектах, формах - наш візитна картка! Завдяки точному унікальному вибору бісеру в результаті виходить справжній вишитий шедевр від ТМ "Картини Бісером"!